İletişimiz

 
 
 
> Biz Kimiz


1966' dan bu yana çadır ve tente sektöründe sadece yurtiçinde hizmet vermekte olan Özeniş Tente Çadır Ltd. Şti. 2005 yılında ithalat ve ihracat sektöründe adından söz ettirmeye başlamıştır.

Bir yandan İtalya' nın çeşitli tente üretim merkezlerinden tente ve tente ürünlerini ithal ederken, diğer yandan Fas, Libya, Irak, Pakistan gibi doğu ülkelerine çadır hizmeti verilmektedir.

Tente ve Çadır sektöründe rakipsiz bir firma olma özelliğimizi baki kılmayı amaçlamış bir isim olarak,sunduğumuz ürün ve malzemelerin ve verebileceğimiz hizmetlerin üstün kalitede olduğunu taahhüt ederiz.

 
  > Misyonomuz


Misyonumuz, titizlikle inşa ettiğimiz bu geçmişin verdiği güvenle büyüyerek yolumuza devam etmek faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda beş duyuya hitap eden güzellikler, fonksiyonellik, yenilik ve çevreye uyumunun özenli kompozisyonlarını yaratmaktır.

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek

Özeniş tente Ankara ve içanadolu bölgesinde profesyonel ekipleriyle yaptığı çalışmalarda garanti kapsamında çalışarak ve her daim müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak, uygun fiyatlar ve kalitesinden ödün vermeden yıllardır hizmettedir.

 
 
 
  > Vizyonumuz


Azami müşteri memnuniyeti sağlayarak, onlara kaliteli, değerli, beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmak.

Hizmet sonrası, sürekli yanlarında olarak işveren ve müşteri sadakatini sağlamak.

Kurumsal gelişimini sürdürerek yurt içinde lider, uluslararası pazarda rekabet edebilme yeteneğini geliştirmek yoluyla aranılır olmak.

Çalışanlarımızın nitelik ve yeteneklerini geliştirmek.
Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak.