Ürünlerimiz  >> Sanremo Konfor İçin Çalışan Teknoloji                                 Sanremo İnce Kesit ...    //   Sanremo Kalın Kesit ...

 


Sanremo İnce Kesit

Tentenin rayı alüminyum ekstrüzyon olup 80mm x 130mm ölçülerinde ve 4560gr/m ağırlığındadır.

Tente rayında su sızdırmazlık için fitil conta kanalları vardır.
Hareketli ara profiller 2 adet derlin tekerli alüminyum tipi makaraya bağlıdır. Bu profil 40mmx51,5mm ölçülerinde ve 870gr/m ağırlığındadır.

Sistemin hareket aktarımı 20 mm kalınlığında T10 triger zaman kayışı ile olmalıdır. Gerdirme sistemi ile ray içinde uygun triger gerginliği sağlanacaktır.
 


 

Lokomotif makarası 4 derlin tekerli olup alüminyum profili alt su dönüşlerini engellemek üzere fitil conta kanallıdır. Bu profil 80mm x 50.5mm ölçülerinde ve 1670gr/m ağırlığındadır.

Oluk alüminyum ekstrüzyon profili fitil conta kanallı olup, su sızdırmazlığı sağlanmalıdır. 160mmx150mm ölçülerinde ve 4585gr/m ağırlığındadır. Olukta biriken yağmur suyu taşıyıcı direk içerisinden gizlice alt ucundan dışarı tahliye edilecektir.

Taşıyıcı direkler alüminyum ekstrüzyon olup 80mm x 130mm ölçülerinde ve 2400gr/m ağırlığında olacatır. Sistem geriye toplanıp muhafaza olması için trapez çatı altına toplanır.

Taşıyıcı profiller, raylar, oluk profili, çatı, taşıyıcı ayağı statik toz boya ile boyanıp fırınlanacaktır.

Sistem kumaşı PVC Blackout tipi, güneş geçirmez, su sızdırmaz ve alev almaz özelliklerde olup, 800gr/m2 ağırlığındadır.

Powerled ampulleri 3x1 watt enerjisi ile çalışmaktadır.

Motorlar bir RF uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir olmalıdır. Motorlar opsiyonel olarak 85Nm ve 17devir/dakika ve 120Nm ve 12devir/dakika hızında tüp motor kullanılacaktır.

Tente sistemi 1adet grup kumanda ile ayrı ayrı çalıştırılabilmektedir.